Lista absolventilor liceului Radu NEGRU Fagaras promotia 1991 pe clase si profil, impreuna cu profesorii diriginti.

Clasa a XII A MATEMATICA-FIZICA

  1. Alb Ioan Cristian
  2. Aldeailie Camelia
  3. Barbat Mihai
  4. Boeriu Danut Toma
  5. Caldarar Cecilia
  6. Costea Mihaela
  7. Custurea Eliza Camelia
  8. Dan Vasile
  9. Galea Florin Romulus
  10. Ganea Andrei
  11. Gheorghiu Alice Narcisa
  12. Ghisa Cristina
  13. Golasiu Dan
  14. Grecu Cristian
  15. Harabor Silviu
  16. Hedea Romeo
  17. Iacob Rodica Silvia
  18. Juncu Simona
  19. Lupu Cristina
  20. Mihali Roxana
  21. Nicolae Marius Sorin
  22. Pantea Catalin
  23. Pop Codrina
  24. Pop Mariana Gentiana
  25. Pop Mihaela Luminita
  26. Porancea Ovidiu Marian
  27. Purcarin Adin Valentin
  28. Rosala Maria Silvica
  29. Sabadus Bogdan
  30. Socol Florin
  31. Stejeroiu Adrian
  32. Suciu Magdalena
  33. Szilaghi Adriana
  34. Sandru Florian
  35. Teulea Marius Constantin
  36. Zamfir Monica

Clasa a XII-a B MECANICA

  1. Albu Cristian Gheorghe
  2. Barbu Mihai
  3. Bostean Olariu Iuliana
  4. Brandstetter Cristian Lorand
  5. Caldarar Nicolae
  6. Ciopasu Mihaela
  7. Ciurila Ovidiu
  8. Cocan Daniel
  9. Colceriu Ioan
  10. Cornea Lucian
  11. Cosma Mihaela
  12. Cristea Aurelia
  13. Cuejdeanu Raluca Luciana
  14. Dobrater Laura Cristina
  15. Dobrin Daniela Georgeta
  16. Fogoros Lucian
  17. Frincu Adrian
  18. Frincu Anca Maria
  19. Ghisoiu Sorin
  20. Gridean Mihaela
  21. Grigore Florin
  22. Grovu Claudiu
  23. Ionita Adriana
  24. Jšntschi Lorentz
  25. Lupu Veronica
  26. Matros Daniel Adrian
  27. Olteanu Radu Ilie
  28. Opris Cristian Aurel
  29. Oproaie Corina
  30. Pacurariu Cristina
  31. Raibulet Dan
  32. Raibulet Iulian
  33. Sasu Liliana
  34. Sasu Simona Elena
  35. Taflan Anca
  36. Zamfir Elena Gratiela

Clasa a XII-a C MECANICA

  1. Alecu Bogdan Ion
  2. Branzea Cosmin
  3. Burlea Cristina Gabriela
  4. Burlea Mihaela Mariana
  5. Corsatea Corina
  6. Cristea Ioana Mihaela
  7. Cristescu Anca Elena
  8. Damian Andreea
  9. Danciu Valentin
  10. Dicu Adrian Gheorghe
  11. Faroga Diana Lucica
  12. Gavrila Carmen
  13. Gavrila Nicolae
  14. Gellert Timea
  15. Imre Rodica
  16. Juncu Gabriel
  17. Ludu Claudia
  18. Marcea Ileana
  19. Marcu Corina Letitia
  20. Martescu Roxana
  21. Merila Ionut Catalin
  22. Opris Camelia Minodora
  23. Pescar Gerard
  24. Pruna Marius Nicolae
  25. Popescu Dana Ionela
  26. Racu Frida
  27. Rimner Gerhard
  28. Tolan Ionel
  29. Ujica Gabriel
  30. Zara Mirela
  31. Zold Ioan

Clasa a XII-a D MECANICA

  1. Bajan Ileana
  2. Cocan Ioana Cristina
  3. Coman Cristel
  4. Comaniciu Paula
  5. Contiu Daniela
  6. Enisor Mihai
  7. Fratu Catalin
  8. Friciu Adrian Augustin
  9. Gabos Elena
  10. Gordea Simona
  11. Goian Mihai Ionel
  12. Grama Corina Ileana
  13. Greavu Sorin Nicolae
  14. Imbuzan Ovidiu
  15. Iordache Razvan
  16. Iordanescu Alin Dan
  17. Judele Lucian
  18. Lujerdean Simona
  19. Manea Luminita
  20. Miclos Silviu Ioan
  21. Mija Ovidiu
  22. Minciuna Gabriel
  23. Motoc Carmen Doina
  24. Motoc Marcela Iuliana
  25. Murvai Ioan
  26. Musinoi Mirela Maria
  27. Oancea Liliana Camelia
  28. Petruse Paul
  29. Pica Radu
  30. Polmolea Daniel Laurentiu
  31. Stefan Ileana
  32. Taulea Carmen
  33. Toma Mariana
  34. Umanet Daniela
  35. Vlantoiu Cristian
  36. Visea Livia

Clasa a XII-a E MECANICA

  1. Albu Mioara
  2. Aleman Lucian Florin
  3. Andreescu Mariana Corina
  4. Birsan Rodica
  5. Comsa Mioara
  6. Costenar Claudia Elena
  7. Cupue Dan
  8. Dan Ciprian
  9. Drotleff Karina
  10. Fatu Adrian
  11. Geogea Claudiu Dan
  12. Gheorghe Catalin
  13. Gradinar Nicoleta Ileana
  14. Iosu Ovidiu
  15. Judele Valentin Vasile
  16. Lascu Cristina Monica
  17. Leancu Lucian
  18. Lontos Nicoleta Elena
  19. Lupsea Irina Gabriela
  20. Macrea Horatiu
  21. Maican Daniela Eugenia
  22. Marginean Claudiu
  23. Mihai Mihaela Simona
  24. Motoc Claudiu Gheorghe
  25. Nicolae Aurel
  26. Roman Luminita
  27. Rosca Lucian
  28. Rotariu Adina Emilia
  29. Stan Daniela Simona
  30. Set Stefana
  31. Telelar Ioan Catalin
  32. Toma C-tin Cristian
  33. Ursescu Delia Maria
  34. Vorojbit Antoanela
  35. Vutu Monica Nicoleta
  36. Zsombori Cornelia Szilvia